icon
icon
icon

DRZWI IGLO-HS

 DRZWI WENTER

DRZWI P.POŻ.

    ROLETY

   BRAMY

Oferty pracy

Firma Ceko-Plast Sp.J. w Kosinie z 20–letnim doświadczeniem  w branży okiennej ,aktualnie poszykuje nawiązania współpracy z grupami monterskimi w zakresie:
  • montaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet zewnętrznych,
  • montaż stolarki aluminiowej (DRZWI, FASADY, OGRODY ZIMOWE),
  • murowanie, roboty tynkarskie i glazurnicze.

Oczekiwania:
  • znajomość branży budowlanej, przydatne minimalne 3 letnie doświadczenie,
  • dyspozycyjność, lojalność, dokładność,sumienność,
  • dokonywanie korekty pomiarów wg. własnego montażu,
  • transport towarów do klienta we własnym zakresie.

Oferujemy:
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje prowadzone przez producentów,
  • współpracę z  zespołem zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • wynagrodzenie na zasadach stosownych do trudności zlecenia,
  • długotrwałą współpracę na podstawie zleceń w odległości do 100 km.

Firma mieści się ok. 15 km od Płocka. Zainteresowane firmy lub grupy monterskie, proszę o składanie ofert na adres mailowy: biuro@cekoplast.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ceko-Plast Sp. J. w celu przeprowadzenia rekrutacji na prace monterskie”.

Firma Ceko-Plast (Kosino 33) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie pomiar i wycena okien, bram garażowych, rolet, moskitier.

  • znajomość obsługi komputera
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • szybkość w zdobywaniu nowych informacji
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • wynagrodzenie stosowne do osiągniętych umiejętności
Firma mieści się ok. 15km od Płocka. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@cekoplast.pl z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ceko-Plast w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Firma Ceko-Plast (Kosino 33) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Konserwatora.

Zadania:
  • utrzymanie porządku na terenie siedziby,
  • cięcie traw, odśnieżanie, bieżące naprawy,

  • wykształcenie minimum zawodowe, odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć nauki i rozwoju,

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub do ustalenia

Firma mieści się ok. 15km od Płocka. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@cekoplast.pl z dopiskiem :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ceko-Plast w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Firma Ceko-Plast Sp.J. (Kosino 33) poszukuje pracowników do pracy fizycznej w zakresie:
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • wynagrodzenie stosowne do osiągniętych możliwości.
Firma mieści się ok.15km od Płocka. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV na adres mailowy biuro@cekoplast.pl z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ceko-Plast Sp. J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.